sobota, 29 czerwca 2013

Kolejna kartka dla dzidziusia

Jak już wspomniałam w poprzednim poście, szykuje się mały wysyp kartek. Wszystkie będą raczej skromne, bez żadnych szaleństw :) Kolejna dla Dzidziusia, mianowicie dla małej dziewczynki. Niestety nie dysponuję dziecięcymi papierami, a czas nagli i musiałam użyć to co miałam. Zwykła, skromna karteczka.

Za jakość zdjęć przepraszam, nie dysponuję chwilowo aparatem, więc robiłam zdjęcia telefonem. Coś, niecoś jednak na nich ujrzycie... mam nadzieję :)


W środku jest puste miejsce na życzenia. 


Medalik z matką karmiącą dzieciątko.


A przed Wami jeszcze kartka ślubna i dwie urodzinowe. To na pewno, a czy więcej, to się okaże ;)
Pozdrawiam i wspaniałego, słonecznego weekendu Wam życzę, ja jestem dzisiaj zwolniona z wszelakich obowiązków, pozostawiona w domu sama sobie ;) LENIĘ SIĘ z ulubioną pisarką! ;)
Dziękuję.


4 komentarze:

 1. Dorotko ja tak dobrze nie mam ,nie lenię się i nie jestem sama.Karteczki robisz śliczne więc pokazuj i rób kolejne .Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięna karteczka, bardzo pomyslowa a zarazem jak wspomnialaś skromna, bardzo mis ei podoba i jeszcze ten medalik dodaje jej uroku.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. No zdolna z Ciebie dziewczyna,więc nie musisz mieć mnóstwa papierów i gadżetów;)Pomysłowej osobie nie dużo trzeba ,żeby zrobić coś pięknego;)
  Karteczka urokliwa bardzo;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i każde słowo po sobie zostawione. Wszystko co miłe i przyjemne jest motywacją by stawać się lepszym!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Popular Posts

Social Share Icons