piątek, 22 listopada 2013

Nowy blog!

Dzień dobry kochani. Dzisiaj nie będzie żadnej pracy, żadnego tutorialu. Chciałabym Was zaprosić na mojego nowego bloga. Dziecięce inspiracje.


Jest to blog o dzieciach, o nauce i zabawie. Znajdziecie tam dużo ciekawych pomysłów i inspiracji na wspólne spędzanie czasu z dziećmi. Ja jestem matką i wiem, że czasami głowa pęka. Pomysłów brak, ale dzieciom rozrywkę zapewniać trzeba. Mam nadzieję, że zainspirujecie się troszkę i urozmaicicie czas z dziećmi. Zapraszam nie tylko Mamy, ale i Babcie, Dziadków, opiekunki, nianie. Wszystkich, którzy opiekują się dziećmi swoimi czy też cudzymi. Zapraszam serdecznie :)

Przy okazji dziękuję serdecznie za dołączanie do mojego bloga, witam obserwatorów i bardzo dziękuję za komentarze dotyczące mojego ostatniego posta. 

3 komentarze:

 1. OOOOOOOOOOOO..
  Zaciekawił mnie ten powitalny post.
  Jakbyś trafiła w moją drugą pasję czyli pracę.
  Jestem st. opiekunem ( teraz to tak się nazywa) i pracuję w Żłobku Publicznym.
  Nie wiem w jaki sposób będziesz podchodziła do tego tematu, ale ja pasjonatka pracy z dziećmi z chęcią będę sobie tutaj podglądała.
  Jeżeli chciałabyś jakieś materiały w tej dziedzinie to mogę zaoferować, szczególnie mnóstwo piosenek, dekoracji i zajęć plastycznych.
  Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 2. A to niespodzianka,mam nadzieję,że dla tych starszych dzieci też coś znajdziesz :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję pomysłu i życzę powodzenia! Wnusio rośnie, więc ... :))

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i każde słowo po sobie zostawione. Wszystko co miłe i przyjemne jest motywacją by stawać się lepszym!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Popular Posts

Social Share Icons